«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул
Назва: «Тисяча пам’ятних поцілунків»
Письменник: Тіллі Коул
Рік: 2022
Видавництво: Book Chef
Жанр: Сучасна проза

 

 

 

Книга «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул – це та історія, яка може розбити вам серце, особливо, якщо ви чутлива людина і під час читання повністю занурюєтесь у сюжет і проживаєте все разом з героями. Та водночас вона подарує вам приємні враження і емоції, яких у реальному житті можна ніколи й не відчути, бо не так вже й часто зустрічається кохання, про яке йдеться у цьому літературному творі.

Багато хто мріє про вічне кохання, але зустріти свою справжню половинку вдається далеко не кожному. І якщо таке все же стається, то це надзвичайно велике щастя. Головне, щоб люди це вчасно зрозуміли і навчились цінувати. Але що про це все може знати 5-річна дитина? Саме стільки було Руну, коли він з батьками переїхав з Норвегії в США. Вони поселились у маленькому містечку, але така зміна у житті хлопчика зовсім не радувала.

Настрій у Руна почав покращуватись, коли він познайомився з Поппі, енергійною сусідкою, для якої життя – це нескінченний ланцюжок пригод. Поруч з нею нікому не буває нудно, тож і для Руна починається цікавий і насичений подіями період, коли вони починають товаришувати.

У Поппі є мрія – виконати заповіт бабусі. Для цього вона має…зібрати тисячу пам’ятних поцілунків, тобто таких, від яких її серце буде просто вистрибувати з грудей. Завдання цікаве, та чи реальне воно для виконання? Головний герой упевнений, що так, бо саме він обіцяє подарувати дівчині такі поцілунки


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka