«Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванда Різ

Ти виграв, я тебе ненавиджуНазва: Ти виграв, я тебе ненавиджу
Письменник: Лаванда Різ
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Молодіжна проза

 

 

 

 

Анотація до книги «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванда Різ

Багато хто думає, що наша з ним історія почалася ще з коледжу, але насправді це не так, все почалося набагато раніше. Жебрачка відмінниця в поношених джинсах і нахабний мажор, зведенці, пов’язані шлюбом наших батьків. З ним я дізналася, що кохання та ненависть – це дві сторони однієї медалі, дві грані однієї пристрасті на двох, яку ми так і не змогли приборкати. Любов до нього – моє найризикованіше випробування, моє катування, мій гріх. Виявляється, він так злякався нашого кохання, що вирішив обрати мою ненависть. Він змінив мене. І тепер я більше нікому не дозволю розбити мені серце…
Продовження цієї історії має назву “Ти програв, я тебе кохаю” Переходьте за посиланням та дізнайтеся чи вдалося героям повернути своє кохання!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka