«Ти програв, я тебе кохаю» Лаванда Різ

Ти програв, я тебе кохаюНазва: Ти програв, я тебе кохаю
Письменник: Лаванда Різ
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Ти програв, я тебе кохаю» Лаванда Різ

Перше кохання, як не намагайся, забути дуже важко. Я намагалася втекти від цих спогадів якнайдалі. Змусила себе не думати, пірнула з головою в роботу і навіть сходила кілька разів на побачення із чудовим хлопцем. Але минуле непрохано знову увірвалося у моє життя, намагаючись пом’якшити моє скам’яніле серце блакитними очима мого першого кохання. Коли він дивиться у мій бік – я відводжу погляд. Коли він мені посміхається – я міцніше стискаю губи. І тим більше я не збираюся з ним розмовляти. Так, він змінився, навіть дуже. Але всі ми знаємо, як Раян Кінг вміє втілюватися в ролі. Ти все ще кохаєш мене, Раяне? Ні, я більше не вірю тобі! …Ось тільки чомусь знову дозволила себе поцілувати.
Друга частина. Продовження книги “Ти виграв, я тебе ненавиджу”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka