«Тут усі брешуть» Шарі Лапена

«Тут усі брешуть» Шарі ЛапенаНазва: Тут усі брешуть
Письменник: Шарі Лапена
Рік: 2024
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Психологічний триллер, Сучасні детективи, Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи

 

 

 

Анотація до книги «Тут усі брешуть» Шарі Лапена

«Тут усі брешуть» Шарі Лапена відкриває двері до Стенгоупа, ідеального містечка з пристойними сусідами та безпечними вулицями. Але під цим благополучним фасадом ховаються темні таємниці, які загрожують розтрощити життя навіть найвпорядкованіших родин.

Після того, як Вільям Вулер повертається додому та знаходить свою доньку Ейвері зниклою безвісти, починається ланцюг подій, які викидають на поверхню те, що кожна родина та сусід має свої секрети. Поліція проводить розслідування, але кожна нова знахідка здається лише розчаруванням.

Хто викрав Ейвері? Правда, як завжди, захована за маскою брехні, і тільки вона може розкрити шокуючу таємницю, яка змінить життя мешканців Стенгоупа назавжди.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тут усі брешуть» Шарі Лапена онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka