«Тунель кісток. Книга 2» Вікторія Шваб

«Тунель кісток. Книга 2» Вікторія ШвабНазва: Тунель кісток. Книга 2
Письменник: Вікторія Шваб
Видавництво: Nebo Booklab Publishing
Жанр: Детективи, Зарубіжні детективи, Жахи і Містика, Трилери, Психологічний триллер

Анотація до книги «Тунель кісток. Книга 2» Вікторія Шваб

«Тунель кісток. Книга 2» Вікторії Шваб продовжує захопливу історію Кессіді Блейк, дівчини, яка вміє бачити привидів. Цього разу Кессі та її найкращий друг-привид Джейкоб опиняються в Парижі, де її батьки знімають новий епізод телешоу про міста з привидами. Проте в романтичній столиці Кессіді стикається з новою небезпекою — моторошними катакомбами, що ховають у собі дуже старі й потужні духи.

Пробудивши один із таких духів, Кессіді мусить використовувати свої ще не до кінця сформовані навички мисливиці на привидів. Разом з Джейкобом, а також старими і новими друзями, дівчина повинна розгадати таємницю підземелля, перш ніж дух стане надто сильним і почне загрожувати всьому місту.

Цю захопливу історію, повну магії та містичних пригод, можна читати онлайн або завантажити у форматах fb2, txt, rtf, epub та pdf на сайті ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тунель кісток. Книга 2» Вікторія Шваб онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.