«Ці плутані зв’язки» Лексі Райан

Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків

Анотація до книги «Ці плутані зв’язки» Лексі Райан

«Ці плутані зв’язки» Лексі Райан розповідає захопливу історію Абріелли, яка опинилася перед важкими випробуваннями після того, як її сестру продали до світу фейрі. Здавалося б, це найгірше, що могло статися, але життя приготувало для неї ще складніші випробування. Абріелла заплутується в небезпечному павутинні своїх рішень і почуттів, закохуючись у двох принців, яким не може довіряти.

Немилостивий Двір стоїть на порозі громадянської війни, і Абріелла не знає, на чий бік стати. Вона навіть не впевнена у своїх власних почуттях та думках. Кожен її вибір веде до болю і розбитого серця, тому Брі повинна знайти внутрішні сили, щоб прокласти свій власний шлях.

Ця похмура, захоплива і романтична подорож змушує її шукати відповіді на питання, які здавалися нерозв’язними. Чим більше Фейрія розпадається на друзки, тим очевиднішим стає пророче пророцтво. Абріеллі відведено особливу роль у долі магічного королівства, незалежно від того, чи готова вона прийняти цю роль.

«Ці плутані зв’язки» — це історія про вибір, довіру, любов і пошук свого місця у світі, де магія і реальність переплітаються у складний і небезпечний танець. Читайте онлайн або скачайте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ці плутані зв’язки» Лексі Райан онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.