««Цей день і є життям». Біографія Астрід Ліндґрен» Єнс Андерсен

««Цей день і є життям». Біографія Астрід Ліндґрен» Єнс АндерсенНазва: «Цей день і є життям». Біографія Астрід Ліндґрен
Письменник: Єнс Андерсен
Рік: 2021
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Біографії і Мемуари, Публіцистика, Документальна література

 

 

Анотація до книги ««Цей день і є життям». Біографія Астрід Ліндґрен» Єнс Андерсен

«Астрід Ліндгрен. Перша за 40 років біографія великої казкарки, книги якої багато десятиліть допомагають дітям у всьому світі впораються з нелегкою справою дорослішання.

Ця книга про неї саму – бунтарку в штанах і чоловічому піджаку, першій у рідному містечку обстриглі довге волосся, матері-одиначці в пуританській Швеції, жене людину, прізвисько якої вона прославила на весь світ … Вдові, художнику, благодійниці, «мудрій стариці» – духовної наставниці всієї Скандинавії, людині, яка досконало володіла мистецтвом розуміти. Тієї ж жінки, чию незалежність і життєлюбство успадкувала знаменита Пеппі Довгапанчоха.

У її листах, щоденниках, фотографіях, спогадах близьких оживають її битви, поразки та перемоги, моменти натхнення та хвилини розпачу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka