«Це зіткане королівство. Книга 1» Тагере Мафі

«Це зіткане королівство. Книга 1» Тагере МафіНазва: Це зіткане королівство. Книга 1
Письменник: Тагере Мафі
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Історичне фентезі

Анотація до книги «Це зіткане королівство. Книга 1» Тагере Мафі

«Це зіткане королівство. Книга 1» Тагере Мафі розповідає історію Алізе, яка для всього світу здається звичайною служницею, але насправді є давно загубленою спадкоємицею стародавнього королівства Джинів, змушеною ховатися на виду. Її життя змінюється, коли спадкоємний принц Камран, чувши пророцтва про смерть свого короля, зустрічає Алізе і не може викинути з голови служницю з дивними очима. Він і не здогадується, що саме вона здатна сколихнути його королівство і змінити весь світ.

Дізнайтеся про долю Алізе і принца Камрана, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Це зіткане королівство. Книга 1» Тагере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.