«Це сталося влітку. Книга 1» Тесса Бейлі

«Це сталося влітку. Книга 1» Тесса БейліНазва: Це сталося влітку. Книга 1
Письменник: Тесса Бейлі
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Еротичні романи

Анотація до книги «Це сталося влітку. Книга 1» Тесса Бейлі

Пайпер Беллінгер, світська левиця з Лос-Анджелеса, потрапляє в халепу після чергової вечірки і її заарештовують. Вітчим вирішує, що настав час змін, і відправляє її до маленького пляжного містечка на північному заході Тихого океану, щоб вона взялася за розум.

Жителі містечка зустрічають Пайпер непривітно, а брутальний капітан Брендан переконаний, що вона не протримається й тижня поза Лос-Анджелесом. Однак Пайпер рішуче налаштована довести протилежне. На шляху до своєї мети вона постійно стикається з Бренданом, і хоча вони є цілковитими протилежностями – розкішна красуня та похмурий рибалка – між ними починає зароджуватися незаперечний потяг.

Також є можливість читати онлайн та скачати книги в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Це сталося влітку. Книга 1» Тесса Бейлі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.