«Це Крістмас, крихітко!» Трейсі Андрін

«Це Крістмас, крихітко!» Трейсі АндрінНазва: Це Крістмас, крихітко!
Письменник: Трейсі Андрін
Видавництво: Readberry
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Молодіжна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Це Крістмас, крихітко!» Трейсі Андрін

«Це Крістмас, крихітко!» Трейсі Андрін — це зворушлива та святкова історія про Фінлі, яка після пів року важких випробувань у престижній школі Баррінґтон вирішує залишити її та повернутися додому на різдвяні канікули. У містечку Крістмас вона сподівається знайти спокій і підтримку, але все йде не так, як вона очікувала: батьки на межі розлучення, а найкраща подруга зустрічається з її колишнім хлопцем.

Ситуація ускладнюється, коли Фінлі зустрічає Артура — пихатого однокласника, якого вона не очікувала побачити саме тут. Це Різдво обіцяє бути незабутнім, наповненим сюрпризами та неочікуваними поворотами, які змінять її погляд на життя.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua і пориньте у святкову атмосферу пригод та емоцій!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Це Крістмас, крихітко!» Трейсі Андрін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.