«Тринадцятий принц» Галина Курдюмова

«Тринадцятий принц» Галина КурдюмоваНазва: Тринадцятий принц
Письменник: Галина Курдюмова
Жанр: Любовні романи, Любовне фентезі, Жахи і Містика

 

 

 

 

Анотація до книги «Тринадцятий принц» Галина Курдюмова

Якщо й казка, то для дорослих…
Я – принцеса Полісся, я готова виконати свій обов’язок і вийти заміж за принца Пеласгії за політичними мотивами, тільки вже 12 наречених один за одним згубив злий чарівник, який забажав мене і мої землі, залишився останній, 13-ий принц. І я навіть не уявляла, що закохаюсь у нього, лише побачивши через чарівне люстерко.
Я – просто Денис, який і поняття не мав, що я – принц у паралельному світі. В мене ще й наречена є? І її викрав злий чаклун? І ви хочете, щоб я її врятував? Нащо це мені? У кохання я не вірю, а всі дівчата однакові. А коли чаклун легко позбувся моїх братів, та не хочу і на очі йому потрапляти. Погуляю цим світом – і додому.
Та у долі свої плани…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka