«Три товариші» Еріх Марія Ремарк

«Три товариші» Еріх Марія РемаркНазва: Три товариші
Письменник: Еріх Марія Ремарк
Рік: 1936
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Три товариші» Еріх Марія Ремарк

Троє друзів – Роббі, відчайдушний автогонщик Кестер та “останній романтик” Льоні пройшли Першу світову війну. Повернувшись у громадянське життя, вони заснували невелику автомайстерню. І хоча примари минулого переслідують їх, вони не сумують – адже що може бути краще за дружбу, міцну і вірну, заради якої можна віддати останнє? Напевно, тільки любов, яка не знає меж і меж. Прекрасна і сумна Пат, ніжна кохана Роббі, розсіює морок безглуздості його існування. Однак придбаному щастю загрожують відлуння все тієї ж війни – існуючі вже не тільки в пам’яті та свідомості героїв, а й суворим чином втілені в реальність… Ця історія раз і назавжди підкорила серця мільйонів читачів по всьому світу. На цій книзі виросли покоління, її давно розсмикнули на цитати, неодноразово екранізували та продовжують ставити на сцені. Її хочеться перечитувати знову та знову.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka