«Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон

«Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева ТомпсонНазва: Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм
Письменник: Ева Томпсон
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат

Анотація до книги «Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон

Книга “Трубадури імперії: Російська література і колоніалізм” від авторки Еви Томпсон — це провокаційна і дотепна розкритика імперської культури Росії та її літературних традицій.

Вирушивши на пошуки коренів російської ксенофобії та агресії до сусідніх народів, Томпсон розкриває відверту і болісну правду про те, як війни на чужих територіях стали властивими росіянам і об’єктом романтизації класиками їхньої літератури. Злиття загарбницьких наративів з так званою “великою російською культурою” виявляється перед читачем у всій своїй непокритій суперечності.

Авторка висловлює пророковані висновки, які вже зараз виявляються актуальними, розпочинаючи важливу дискусію про сутність імперіалізму та його вплив на культурний ландшафт. “Трубадури імперії” — це книга, яка не тільки освітлює минуле, але й вимагає перегляду та переосмислення наших сучасних уявлень про імперську спадщину.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.