«Троє в будинку, не рахуючи дитини» Мар’яна Доля, Холод Влада

«Троє в будинку, не рахуючи дитини» Мар’яна Доля, Холод ВладаНазва: Троє в будинку, не рахуючи дитини
Письменник: Мар’яна Доля, Холод Влада
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Про книгу «Троє в будинку, не рахуючи дитини» Мар’яна Доля, Холод Влада

У мене немає роботи, коханий чоловік покинув, дитина народилася поза шлюбом. Так, я почувалася повною лузеркою у свої двадцять п’ять. Плюс, до того ж, я не красуня і не маю якихось видатних талантів. Та одного дня я вирішила кардинально змінити своє життя.

Зазвичай історія кохання починається зі знайомства головних героїв, далі йде зізнання в почуттях, перший поцілунок, пристрасна ніч, а потім – весілля і народження дітей. Тільки моя історія ніби рушила по зворотному колу… Більше того, учасників у ній стало надто багато для щасливої розв’язки.

Але як би там не було, я все витримаю і стану сильнішою. Адже моє справжнє життя ще тільки починається… І хто знає, можливо, я таки стану щасливою завдяки одному з цих двох?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka