«Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень» Ліендер Кені

«Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень» Ліендер КеніНазва: Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень
Письменник: Ліендер Кені
Рік: 2019
Жанри: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень» Ліендер Кені

Після того, як одна з найбільших і передових компаній у світі – Apple – втратила свого геніального засновника Стіва Джобса, його місце зайняла скромна, тиха і нікому не відома людина на ім’я Тім Кук. І сам Джобс, і його дітище стали більшими, ніж просто легендою, тому перед новим генеральним директором наперед була поставлена вкрай висока планка. Багато хто був упевнений, що він не впорається, інші сумнівалися у його компетентності. У такій непростій обстановці Кук прийняв кермо влади Apple і поставив на кон… все.

Прогнози недоброзичливців та скептиків не виправдалися. Під керівництвом Кука компанія вже протягом дев’яти років переживає небувалий розквіт. Здавалося б: після Джобса рости вже нема куди. Але Тім Кук зумів підняти планку престижу та успіху ще вище. Як йому це вдалося?

Для того, щоб відповісти на це питання, автор біографії Тіма Кука Ліндер Кані пропонує познайомитися з обставинами, за яких Кук успадкував вищу посаду, побачити, наскільки високі були ставки, а потім перенестись у його дитячі роки, початок кар’єри та час, проведений в Apple .

Смерть Стіва Джобса в 2011 році завдала зяючої рани однієї з найінноваційних компаній в історії. Джобс був не просто легендарним засновником Apple та CEO компанії – він був живим втіленням глобального мегабренду. Важко було уявити, що хтось зможе зайняти його місце, і тим паче скромний і непомітний Тім Кук, якого багато хто вважав не більше ніж робочим конем. Багато хто пророкував Apple швидку катастрофу.

Але минуло дев’ять років, і справи у Apple йдуть чудово. Ця книга розповідає про людину, яка ризикнула замінити незамінного, і завдяки впевненому та чуйному керівництву, створенню інноваційної системи виробництва та збуту, а також відданості власним цінностям досягла більше, ніж будь-хто міг собі уявити.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka