«Теоретично це кохання» Алі Гейзелвуд

«Теоретично це кохання» Алі ГейзелвудНазва: Теоретично це кохання
Письменник: Алі Гейзелвуд
Видавництво: Vivat
Жанр: Романтична проза, Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Теоретично це кохання» Алі Гейзелвуд

Джек Сміт — втілення супергероя з ямочками на щоках, масивними біцепсами та чарівною усмішкою, які водночас дратують і приваблюють Елзі. Він впевнений у собі, харизматичний і різкий на язик молодик, який не зводить очей з дівчини свого брата, і не без причини. Елзі — зовсім не бібліотекарка, а талановита фізикиня з докторським ступенем. Вдень вона працює в лабораторії, а ввечері ходить на фальшиві побачення за гроші.

Найгірше те, що Джек — фізик-експериментатор, який колись зруйнував кар’єру її наставника та чи не цілу наукову галузь, через що Елзі ненавидить його з дитинства. Коли їхні шляхи перетинаються у МІТ, Елзі має намір зробити життя Джека нестерпним. Але як отримати роботу мрії, якщо фінальне рішення залежить від нього? І що робити, коли відстань між нею та її заклятим ворогом скорочується до одного поцілунку?

«Теоретично це кохання» Алі Гейзелвуд — це історія про непрості стосунки, де ненависть і приваблення йдуть пліч-о-пліч, створюючи вибухову суміш емоцій. Дізнайтеся, як розвиватимуться події, читаючи онлайн або завантаживши книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Теоретично це кохання» Алі Гейзелвуд онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.