«Темна Академія» Марина Сніжна

«Темна Академія» Марина СніжнаНазва: Темна Академія
Письменник: Марина Сніжна
Рік: 2022
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Темна Академія» Марина Сніжна

Нелегко у світі темних ельфів бути звичайною людською дівчиною! А якщо тебе ще виховували, як шляхетну леді, важко зіткнутися з реальним світом. Але вибору немає, якщо не хочеш ставати коханкою ненависного дроу і тим самим зраджувати найкращу подругу.
Єдиний вихід – бігти та шукати своє місце у світі. Але велика богиня Тараш не залишить своїм покровительством і пошле на твоєму шляху справжніх друзів. А ще подарує такий подарунок, про який і не мріяла!
Хіба звичайна дівчина зможе обійти сильних і фізично, і магічно темних ельфів і вступити до найпрестижнішого навчального закладу – Темної Академії? Та ні, ні за що! Чи все-таки зможе?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka