«Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі» Марк Зао-Сандерс

«Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі» Марк Зао-СандерсНазва: Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі
Письменник: Марк Зао-Сандерс
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Бізнес-книги, Мотивація, Особистісний ріст

Анотація до книги «Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі» Марк Зао-Сандерс

«Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі» Марка Зао-Сандерса — це практичний посібник для тих, хто хоче стати більш продуктивним та ефективно керувати своїм часом. Таймбоксинг — це метод планування, який допомагає визначати пріоритети, контролювати час і зосереджуватися на найважливіших завданнях. Цей підхід допомагав багатьом успішним людям, як-от Карлу Юнгу, Альберту Ейнштейну, Біллу Гейтсу та Стіву Джобсу.

У книзі детально описано:

-основи таймбоксингу;
-його переваги для роботи і повсякденного життя;
-практичні поради щодо впровадження методу.
Автор пропонує інноваційний підхід до управління часом, який допоможе встигати більше, зберігаючи баланс між роботою та особистим життям.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таймбоксинг. Мистецтво зосереджуватись на одній справі» Марк Зао-Сандерс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.