«Там, де заходить сонце» Олена Пшенична

«Там, де заходить сонце» Олена ПшеничнаНазва: Там, де заходить сонце
Письменник: Олена Пшенична
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Повісті, розповіді, Українська проза

Анотація до книги «Там, де заходить сонце» Олена Пшенична

«Там, де заходить сонце» Олени Пшеничної — зворушлива й відверта історія про життя та складні випробування, що випадають на долю героїні. Вірі Тихій — 72 роки. Колишня вчителька української мови не могла уявити, що опиниться в Будинку для літніх людей, куди її привезе єдиний і дуже коханий син. Літо 2022 року змушує Віру Петрівну залишитися самою: син Толя волонтерить без відпочинку, а невістка з дітьми евакуюються за кордон.

З хворим серцем і небезпекою навколо, можливо, дійсно краще бути під наглядом медиків у компанії однолітків? Однак замість відкритих і гостинних стареньких, жінка зустрічає у Будинку для літніх людей зранених, колючих стариганів, які щодня спостерігають, як їхні життя, неначе сонце, закочуються за обрій. Що приховують ці самотні старечі серця? І які труднощі здатне витримати материнське серце?

«Там, де заходить сонце» — книга-пластир на кожне зранене серце та водночас надзвичайно чесна оповідь про життя на його заході. Читати онлайн або завантажити цю зворушливу книгу можна безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Вона доступна українською мовою в форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Там, де заходить сонце» Олена Пшенична онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.