«Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви» Анна Григорович

«Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви» Анна ГригоровичНазва: Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви
Письменник: Анна Григорович
Видавництво: АССА
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Фентезі, Пригоди

Анотація до книги «Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви» Анна Григорович

«Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви» Анни Григорович — це захоплююча історія, яка запрошує читачів у фантастичний світ, де маленька дівчинка Єва стикається з неймовірними викликами. У містечку, сповненому прихованих порталів і надзвичайних істот, Єва має безмежний талант, проте її вразливість щодня підживлює темну хмару страху.

Однієї ночі, зібравши відвагу, вона вирішує змінити своє життя та почати боротьбу з власними страхами. Супроводжувана кудлатим песиком та білою голубкою, Єва вирушає у подорож, сповнену таємниць. Її чекають неймовірні пригоди: від зустрічі з оживлою статуєю до захоплюючого польоту під звуки завзятого оркестру.

Які ще небезпечні ситуації та несподівані зустрічі чекають на дівчинку в цій чарівній країні? Досліджуйте світ Гріандії разом із Євою, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємнича Гріандія. Три дні з життя Єви» Анна Григорович онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.