«Синдром другого шансу» Лаванда Різ

«Синдром другого шансу» Лаванда РізНазва: Синдром другого шансу
Письменник: Лаванда Різ
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Детективи, Трилери

 

 

 

 

Анотація до книги «Синдром другого шансу» Лаванда Різ

Втрачати мені було вже нічого, сім’ю та роботу я вже втратила. Так чому б не зробити крок за грань, тим більше, що ризик це моє покликання? Ось тільки копія мого світу мене злегка шокувала. Мало того, що мій двійник виявилася стервом, так вона ще й примудрилася вийти заміж за фінансового магната, розбити серце цьому шикарному чоловікові та змусила його до чортиків себе ненавидіти. І на моє “щастя” саме з ним я зіткнулася, вивалившись в чужій реальності! І як мені все це розгрібати? Як змусити себе не думати про нього, якщо я закохалася по самі вуха в того, хто вважає мене своєю колишньою дружиною? Мені лячно зізнатися, що я це не вона, а ще мене лякає наша залежність від цього кохання!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka