«Сила протилежностей» Іцхак Калдерон Адізес

Рік: 2019
Жанри: Психологія

Анотація до книги «Сила протилежностей» Іцхак Калдерон Адізес

У сучасному світі немає місця сваркам у стосунках. Уся споживацька культура каже, що ідеальні пари без конфліктів існують, отже, треба лише шукати свою половинку. Досить у це вірити!

Іцхак Калдерон Адізес заперечує цю теорію, натомість пропонує свою — про необхідне доповнення партнерів одне одного. Це особливо важливо сьогодні, коли попередня модель сім’ї з усталеними ролями чоловіка і дружини зруйнована, а нова ще не сформувалась.

Адізес розробив методику, за якою стосунки — це живий організм, а проблеми спричинюються нестачею певних «вітамінів» у раціоні. У першій частині книжки «Сила протилежностей» автор знайомить читача із принципами цієї методики, а в другій пропонує терапевтичні заходи для урегулювання конфліктів і встановлення гармонії в парі.