«Світло у пломені. Плоть і вогонь. Книга 2» Дженніфер Арментраут

«Світло у пломені. Плоть і вогонь. Книга 2» Дженніфер Арментраут Назва: Світло у пломені. Плоть і вогонь. Книга 2
Письменник: Дженніфер Арментраут
Видавництво: Bookchef
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Героїчне фентезі, Сучасна зарубіжна література

Анотація до книги «Світло у пломені. Плоть і вогонь. Книга 2» Дженніфер Арментраут

Правда про план Сери виходить назовні, руйнуючи крихку довіру, що виникла між нею та Ніктосом. Сера оточена тими, хто не довіряє їй, і все, що у неї лишається, — це її обов’язок.

Вона готова на все, щоб знищити Коліса, фальшивого короля богів, і покласти край його тиранічному пануванню в Ілізіумі, тим самим усунувши загрозу, яку він становить для царства смертних.

Втім, Ніктос має свій план, і коли вони починають взаємодіяти, останнє, що їм потрібно, — це нестримна, жагуча пристрасть, яка продовжує спалахувати між ними. Сера не може дозволити собі закохатися в жорстокого Предвічного, не тоді, коли життя, більше не пов’язане з долею, якої вона ніколи не бажала. І щойно Сера починає усвідомлювати, що хоче бути Дружиною не лише за статусом, ситуація, у якій вони перебувають, стає дедалі небезпечнішою.

Напади на Землі Тіней частішають, і коли Коліс викликає їх до Двору, стає очевидним цілком новий ризик. Жаринки життя зростають всередині неї, наближаючи завершення її Вибракування. І без любові Ніктоса — емоції, яку він не здатен відчувати, — вона не переживе свого Вознесіння. Якщо взагалі доживе до цього, а Коліс не дістанеться до неї першим. Бо час збігає. Як для неї, так і для королівств. Єдиний, хто може врятувати Серу, — це той, кого вона все життя планувала вбити.
Читайте онлайн або завантажуйте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Світло у пломені. Плоть і вогонь. Книга 2» Дженніфер Арментраут онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.