«Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браян Стівенсон

«Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браян СтівенсонНазва: Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту
Письменник: Браян Стівенсон
Рік: 2017
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Історії з життя, Документальна література, Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браян Стівенсон

Браян Стівенсон ще на початку своєї юридичної кар’єри переконався, що судова система часто карає безневинно засуджених. Він відстоював інтереси скривджених дітей, неповнолітніх, доводив невинність тих, хто насправді не чинив злочини, та захищав інтереси злочинців, які намагалися спокутувати провину.
У книзі Стівенсон розповідає історії зі своєї юридичної практики, які змінять ваше уявлення про милосердя та справедливість. Усі вони показують, які жахливі наслідки викликає спотворена система правосуддя. Такі проблеми у судочинстві, як змова, політичні махінації та правове протистояння, можуть спотворити державний механізм та суспільство загалом. І якщо ми потураємо несправедливому ставленню до других, то стаємо співучасниками злочину. Книга здатна пробудити в нас співчуття, що дуже важливо для встановлення справжньої справедливості.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka