«Стрімголов. Історія одного життя» Олівер Сакс

«Стрімголов. Історія одного життя» Олівер СаксНазва: Стрімголов. Історія одного життя
Письменник: Олівер Сакс
Рік: 2015
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Стрімголов. Історія одного життя» Олівер Сакс

Олівер Сакс – відомий британський невролог, автор низки популярних книг, перекладених двадцятьма мовами, дві з яких – “Людина, яка прийняла дружину за капелюх” та “Антрополог на Марсі” – стали міжнародними бестселерами. Олівер Сакс розповів читачам безліч дивовижних історій своїх пацієнтів, а під кінець життя зважився розповісти історію власного життя, яка вражає уяву анітрохи не менше, ніж історія людини, яка прийняла дружину за капелюх. Історія життя Олівера Сакса – це історія важкого дорослішання неординарного хлопчика у задушливій провінційній британській атмосфері середини минулого століття. Історія молодого невролога, який не робив різниці між поняттями “життя” та “наука”. Історія людини, яка сміливо йшла на конфронтацію з науковою спільнотою, висувала сміливі теорії та ставила на себе ризиковані, якщо не сказати ексцентричні, експерименти. Історія одного з найвідоміших неврологів та нейропсихологів нашого часу – безстрашного подвижника науки, непересічної особистості та переконаного гуманіста.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka