«Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

«Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз ГеґарНазва: Стріляй, як дівчисько
Письменник: Мері Дженнінґз Геґар
Рік: 2017
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги «Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

Військова драма, заснована на мемуарах майора військово-повітряних сил США Мері Дженнінґз Геґар, яка відпрацювала три відрядження до зони бойових дій в Афганістані. Вона була пілотом пошуково-рятувального вертольоту і під обстрілами Талібану вивозила з поля бою поранених солдатів. Навіть коли рятувальний вертоліт був збитий противниками, Мері не втратила рівноваги й мужності, натомість продовжила рятівну операцію та змогла вивести три групи військових із оточення Тендітній жінці вдалося врятувати більше 100 життів Захоплива історія, насичена мужністю, відданістю і добрим гумором.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka