«Ставка на Мелiссу» Ася Сергєєва

«Ставка на Мелiссу» Ася СергєєваНазва: Ставка на Мелiссу
Письменник: Ася Сергєєва
Рік: 2022
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Ставка на Мелiссу» Ася Сергєєва

Спілкування з протилежною статтю у Меліси не складалося. Єдиним нормальним із загону парнеподібних вона вважала свого друга Ваню. Він, звичайно, ботан і рідкісний зануда, але навіть його Меліссі легше стерпіти, ніж самовпевнених красенів та альфа-самців.

Тому коли подруги Мел на суперечку вирішили до кінця весни не підпускати до себе хлопців, вона погодилася. Адже комусь, а їй здобути перемогу в цій суперечці буде простіше простого. Дівчина була впевнена, що зможе легко протягнути без стосунків і до осені, і до зими за бажання.

Ось тільки Мелісса на той момент ще не знала, що один із хлопців теж прийняв виклик. Він – король вечірок, зірка тусовок і справжній хижак, встояти перед чарівністю якого не здатне жодне дівчисько. А щоб укотре це довести, йому треба обкрутити ту, на кого впав вибір його друзів – Меліссу.

Ці двоє зненавиділи одне одного з першої зустрічі. Але, як відомо, від ненависті до кохання лише один крок.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka