«Спокушаючи охоронця. Книга 3» Дженніфер Арментраут

«Спокушаючи охоронця. Книга 3» Дженніфер АрментраутНазва: Спокушаючи охоронця. Книга 3
Письменник: Дженніфер Арментраут
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Любовні романи, Еротичні романи

Анотація до книги «Спокушаючи охоронця. Книга 3» Дженніфер Арментраут

«Спокушаючи охоронця. Книга 3» Дженніфер Арментраут — це захоплюючий роман про пристрасть, небезпеку і спокуси. Алана Гор, безкомпромісна пресагентка, зіштовхується з новою серйозною загрозою у вигляді переслідувача, який не зупиниться ні перед чим. Їй потрібен охоронець, але є лише один чоловік, здатний захистити її — харизматичний і неймовірно привабливий Чендлер Ґембл.

Чендлер має правило: не працювати з жінками, які його приваблюють. Але для Алани він робить виняток. Незважаючи на спокусу і небезпеку, між ними розпалюється пристрасть, і Чендлер розуміє, що вона може стати для нього більше, ніж просто клієнтка.

Читати онлайн або завантажити книгу «Спокушаючи охоронця. Книга 3» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Спокушаючи охоронця. Книга 3» Дженніфер Арментраут онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.