«Спалах. Книга 3» Рейвен Кеннеді

«Спалах. Книга 3» Рейвен Кеннеді Назва:Спалах. Книга 3
Письменник: Рейвен Кеннеді
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі, Еротичні романи, Романтична проза

Анотація до книги «Спалах. Книга 3» Рейвен Кеннеді

«Спалах. Книга 3» Рейвен Кеннеді — це продовження захопливої історії про виживання, силу та помсту. Головна героїня, яка відчайдушно шукала захисту, зрозуміла, що ті, хто обіцяє безпеку, насправді хочуть тримати її в клітці.

Вона усвідомила, ким є насправді: рабою та переможницею, жаданою й недосяжною. Незважаючи на те, що опинилася в чужому королівстві, оточена зрадниками та брехунами, вона не збирається сидіти склавши руки. У ній відродилася темна сила, яку вона може спрямувати навіть на короля Равінгера — зловісного, могутнього та небезпечно привабливого.

Вона засвоїла урок довіри королям-маніпуляторам і тепер сама розставляє пастки. Але чи вдасться їй зберегти своє серце неушкодженим у цій небезпечній грі?

Читайте онлайн або завантажте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і дізнайтеся, як розвиватиметься боротьба героїні за свою свободу та силу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Спалах. Книга 3» Рейвен Кеннеді онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.