«Спадок» Галина Гаврищук

«Спадок» Галина ГаврищукНазва: Спадок
Письменник: Галина Гаврищук
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Контркультура, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Спадок» Галина Гаврищук

На планеті Земля люди разом планують видиме життя — своїми думками. Це наш спадок, про який не всі знають, але він реальний. Те, що ми бачимо навколо — тільки відображення нашого несвідомого сумарного сну.

Ми живемо в морі мисле форм, які залітають в наші буйні голови, здебільшого без запиту. Аналіз емоційного стану підкаже, чиї вони насправді…

«Спадок» при відкриє віконце в цій завісі та дасть відповіді на деякі болючі питання («за що?», «доки?», «хто винен?», «звідки?»)…

Познайомить з трьома векторами причин та наслідків подій, які існують у нашому тривимірному просторі. Прицілимось на вихід із зачарованого кола із повторенням подібних життєвих ситуацій з одним коренем причини… Та багато інших речей, які будуть помітні тим читачам, чиї проблеми спів пали.

Використані елементи ченнелінгу впливають безпосередньо на наш зв’язок із свідомістю, яка на сьогоднішній день не має доступу до нашого сприймання через відчуття.

Хронологія книги виконана по черзі надходження живих підказок, які супроводжували її втілення в життя…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka