«Спадкове Багатство»

«Спадкове Багатство»Назва: Спадкове Багатство
Рік: 2021
Жанри: Жахи і Містика, Комікси

 

 

 

 

Анотація до книги «Спадкове Багатство»

Майкл Уелзер, британський аристократ,працюючи на заході Туреччини в 60 роках минулого століття, знайшов скарб з золотом еквіваленто понад 1 мільярд Фунтів. Час плинув, і через 50 років, коли Майкл почув, що смерть близько, вирішив написати заповіт. В цьому заповіті він вписав своє золото. Майкл оголоше свій заповіт всій сім’ї Уелзерів. Його родина і близькі вже знають хто буде головними кандидатами на заповіт. А саме його брат, дружина брата і його син – Джонатан Уелзер. Але всім іншим членам сім’ї не важливо хто здобуде заповіт тому що, вони підготовують план щоб вкрасти золото у Майкла Уелзер. Наприклад його онук, Томас Уелзер. Він з братом і іншими членами сім’ї готує план, щоб здобути золото. Але чи вдасться це йому?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka