«Сніговірші для малят» Галина Малик, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, Галина Кирпа

«Сніговірші для малят» Галина Малик, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, Галина КирпаНазва: Сніговірші для малят
Письменник: Галина Малик, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, Галина Кирпа
Рік: 2018
Жанри: Дитячі книги

 

 

Анотація до книги «Сніговірші для малят» Галина Малик, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, Галина Кирпа

Діти дуже люблять вірші. На Різдво Старий Лев підготував цю ошатну книгу для читання в сімейному колі. А допомогли йому в цьому сучасні українські поетеси, поети та ілюстраторки. У «Снігостилях для малюків» багато веселих забав зі снігом, чарівних подарунків від святого Миколая та таємничих моментів Різдва та Нового року. А ще Старий Лев нагадує віршами маленьким читачам, щоб дбали взимку про птахів та звірів. Серед авторів збірки віршів: Мар’яна Савка, Галина Малік, Галина Кірпа, Катерина Міхаліцина, Олександр Дерманський, Ігор Калинець, Оксана Лущевська, Оксана Кротюк, Григорій Фалькович, Тетяна Винник, Юля Смаль, Наталія Поклад, Олеся Мамч, Іван Состав. Серед ілюстраторів віршів такі знамениті художники, як Даша Ракова, Оксана-Олександра Драчковська, Юлія Пилипчатина, Наталія Олійник, Богдана Бондар, Оксана Була, Марта Кошулінська, Катерина Сад.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka