«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Ґабріель Зевін

«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Ґабріель ЗевінНазва: Славетне життя Ей-Джея Фікрі
Письменник: Ґабріель Зевін
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Легка проза

Анотація до книги «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Ґабріель Зевін

«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Ґабріель Зевін розповідає про людину, чиє життя склалося не так, як він очікував. Ей-Джей Фікрі переживає важкі часи: після смерті дружини його книгарня ледве виживає, а втрата рідкісного видання віршів Едґара Аллана По ще більше ускладнює ситуацію. Замикаючись у собі, він відштовхує людей, які бажають йому добра.

Але все змінюється, коли в його книгарні з’являється несподіваний гість — дворічна дівчинка з кучерявим волоссям у рожевому комбінезоні. Її поява наповнює життя Ей-Джея новим сенсом і радістю, перетворюючи його маленький всесвіт на острові Аліси.

Цю зворушливу історію можна читати онлайн або завантажити з онлайн бібліотеки ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Ґабріель Зевін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.