«Скорочено Війна і мир» Лев Толстой

«Скорочено Війна і мир» Лев ТолстойНазва: Скорочено Війна і мир
Письменник: Лев Толстой
Рік: 1867
Жанри: Зарубіжна класика, Історичні любовні романи, Історична література, Зарубіжні любовні романи, Романтична проза, Література 19 століття

 

 

 

Анотація до книги «Скорочено Війна і мир» Лев Толстой

«Війна і мир» мало схожий на класичний роман. У ньому немає традиційного любовного трикутника, любовного або соціального конфлікту як основи сюжету. Традиційно ключовими елементами роману є кульмінація або розв’язка — у той час це, як правило, були дуель, одруження або смерть персонажів. Тим часом, одруження одного з головних героїв, П’єра Безухова на пустій і аморальній світській красуні Елен Курагіній мало впливає на наступні події його життя. Дуель П’єра з коханцем Елен, Долоховим, не є пружиною дії. Вмирає інший улюблений толстовський герой, князь Андрій Болконський, але оповідь триває. П’єр одружується на Наташі Ростовій. Проте роман закінчується не описом їхнього весілля, а, здавалося б, випадковою сценою — зображенням сну Ніколеньки, сина князя Андрія. У цьому сні з’єдналися в одне два головні герої — князь Андрій і П’єр Безухов, і сон провіщає лихо П’єрові — майбутньому декабристу.

Цей дивний, незвичайний роман має відкритий фінал — майбутнє сім’ї П’єра і Наташі невідоме і лише смутно вгадується.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka