«Схованка. Книга 2» Пенелопа Дуглас

«Схованка. Книга 2» Пенелопа Дуглас Назва: Схованка. Книга 2
Письменник: Пенелопа Дуглас
Видавництво: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Романтична проза, Любовні романи, Еротичні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Схованка. Книга 2» Пенелопа Дуглас

У другій книзі серії Пенелопи Дуглас «Схованка» Кай Морі прагне розкрити загадку покинутого і похмурого готелю «Поуп», де, за чутками, існує невидимий дванадцятий поверх. Кай відчайдушно шукає це місце, сподіваючись знайти того, хто використовує його як схованку. Він впевнений, що Бенкс, дочка власника готелю, допоможе йому.

Проте Бенкс має свої власні секрети, які вона не бажає розкривати, навіть попри те, що між нею і Каєм розпалюються почуття. Кай понад усе прагне повернути своє життя після того, як три роки провів у в’язниці, де йому довелося стати кимось іншим, щоб вижити.

Під час Диявольської ночі, коли панують лиходійство і хаос, починається полювання на правду. Чи зможе Кай знайти те, що шукає? Чи, можливо, він зрозуміє, що його мета завжди була ближчою, ніж він міг подумати?

Читати онлайн або завантажити книгу «Схованка. Книга 2» Пенелопи Дуглас можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Схованка. Книга 2» Пенелопа Дуглас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.