«Сходження героя щита»

«Сходження героя щита»Назва: Сходження героя щита
Переклад: OriginalBacer
Рік: 2014
Жанри: Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Сходження героя щита»

Темні сили атакують паралельний вимір Мальмарку. Напади тривають тривалий час. Баланс сил зламаний і темна сторона лідирує. Врятувати Мельмарк на власні зусилля його мешканці не можуть. Їм доводиться шукати героїв за межами свого виміру. І їхнє прохання доноситься до сміливців зі світу, що забезпечує захист від темних сил. Наофумі Іватані певною мірою звик до нудного способу життя. Він уже й не чекав чогось гучного та радісного. Але саме з ним трапляється щось таке, що змінює його життя кардинально. Хлопець перенісся в альтернативну всесвіт. Але не тільки йому одному випав такий шанс випробувати себе за нових умов. Разом із ним туди вирушили троє хлопців. Кожному з них був наданий спеціальний костюм, який забезпечував новобранців деякими властивостями, необхідними для захисту миру від апокаліпсису, що наближався. Кожному з чоловіків призначалося відповідати за певну стихію. Іватані стає Героєм Щита. Навколишні вважали, що людина, наділена щитом, є слабким воїном, але це була помилка. Його соратниками відмовлялися бути воїни гідного рівня, але з’явилася досить смілива дівчина, схильна до авантюризму і розглянула у ньому чудову особистість. Ось тільки вона виявила себе з огидного боку, звинувативши хлопця у зґвалтуванні, а крім цього й пограбувала бідолаху. Наофумі вважає, що повинен помститися такій підлій особі. Йому беруться допомагати дві рабині Рафталія та Філо, яких він викупив у торговця живим товаром.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka