«Скеля Прощання» Тэд Вільямс

Видавництво: Апріорі
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі,

Анотація до книги «Скеля Прощання» Тэд Вільямс

«Скеля Прощання» Теда Вільямса — це епічний фентезі-роман, у якому розповідається про розділені колись народи норнів і ситхів, що пішли різними шляхами біля міфічної Скелі Прощання. Норни, обравши шлях ненависті та жорстокої війни, прагнуть знищити нинішній світ, натхненні своєю люттю та бажанням відродити минуле. Їхнім натхненником є Інелукі, який живе у світі старих образ і ностальгії за втраченим. На шляху кривавої війни зупинити норнів намагаються ситхи та люди, об’єднавшись у протистоянні фанатизму та руйнівній ненависті.

Ця книга — більше, ніж захопливе фентезі з майстерно побудованим світом і героями, вона також відображає сучасні проблеми та історичні паралелі, що можуть знайти відгук у серцях читачів. Кожен побачить у ній щось своє: від втечі у фантазію до глибоких роздумів над природою конфліктів.

Читати онлайн або завантажити цей роман можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Скеля Прощання» Тэд Вільямс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.