«Сім Місяців Маалі Алмейди» Шехан Карутанілака

Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Детективи, Жахи і Містика

Анотація до книги «Сім Місяців Маалі Алмейди» Шехан Карутанілака

«Сім Місяців Маалі Алмейди» Шехан Карунатілака — це пронизлива і містична історія, що розгортається на тлі громадянської війни у Шрі-Ланці 1990 року. Маалі Алмейда, відомий воєнний фотограф і азартний гравець, опиняється у потойбіччі, не маючи жодних спогадів про власну смерть. Він знає лише одне — його тіло жорстоко вбили та втопили в озері. Маалі отримує лише сім місяців, аби розгадати таємницю своєї загибелі та передати близьким місце схованки фотографій, здатних змінити політичну ситуацію в країні. Але чи зможе він втрутитися в події, коли його більше немає?

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сім Місяців Маалі Алмейди» Шехан Карутанілака онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.