«Щоденник страченої» Марія Матіос

«Щоденник страченої» Марія МатіосНазва: Щоденник страченої
Письменник: Марія Матіос
Рік: 2011
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Щоденник страченої» Марія Матіос

Читати чужий щоденник – все одно, що дивитися на оголену людину. Щоденник жінки неповторний за своїм стилем, думками та емоціями, але за ним ніколи не можна її судити! Слова не в змозі передати всю гаму та трагедію людських почуттів.
До самого кінця мучилася: невже її стратять? за що? невже за те, що чоловік, якого вона любила більше за життя, спробував її вбити? (саме це навіяло назву). Як виявилося, назва до судового вироку не має. Просто її стратив коханий. Своєю жорстокістю, шаленством, нестримним бажанням бути поруч і боротьбою з цим бажанням.

“Людина, а тим більше жінка, не може мати більшого тоталітариста, експлуататора та ката, ніж вона сама”. (напевно, багатьом близько, адже саме ми, як ніхто інший, знаємо, наскільки можна себе довести за найменшу провину)
“Я все-таки егоїстка, якщо так довго люблю одного і того ж негідника і негідника. І чим менше він надає мені знак уваги, тим більшою негідницею я стаю сама для себе”.
“Чоловік принижує жінку навіть тоді, коли кохає. Він ненавидить свою слабкість поруч із нею”.
“Зневажливо думати про чоловіка – все одно, що включити всі електроприлади під час грози” (наслідки будуть катастрофічними).

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka