«Щоденник Майдану та Війни» Андрій Курков

«Щоденник Майдану та Війни» Андрій КурковНазва: Щоденник Майдану та Війни
Письменник: Андрій Курков
Рік: 2018
Видавництво: Фолио
Жанри: Сучасна українська література, Українська проза, Українська публіцистика, Книги про війну

 

 

Анотація до книги «Щоденник Майдану та Війни» Андрій Курков

«Щоденник Майдану та Війни» — це перевидання книги «Щоденник Майдану», що вийшла у 2015 році у видавництві «Фолио». Це не агітаційний текст, не роман на тлі революції — це особистий щоденник письменника, фіксоване відображення життя в Києві та країні — до листопада 2014 року, включаючи окупацію Криму, і далі початок та перебіг Євромайдану, наступні події. Нині ж — доповнений записами автора про те, що відбувається на сході України, роздумами про війну, про те, як і чим, у його баченні, живе окупований Донбас чотири останні роки… «Щоденник Майдану» було перекладено та опубліковано багатьма мовами — англійською, німецькій, французькій, японській та інших.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka