«Щоденник агресії. Книга 2» Андрій Курков

«Щоденник агресії. Книга 2» Андрій КурковНазва: Щоденник агресії. Книга 2
Письменник: Андрій Курков
Видавництво: Фолио
Жанр: Сучасна проза, Книги про війну, Військова справа, Повісті, розповіді, Історії з життя

Анотація до книги «Щоденник агресії. Книга 2» Андрій Курков

Книга Андрія Куркова «Щоденник агресії. Книга 2» — це збірка есеїв, написаних з серпня 2022 року до кінця жовтня 2023 року, упорядкованих за хронологією. Відображаючи події, що відбувалися в Україні та світі в цей період, автор ділиться своїми роздумами та особистим баченням ситуації. Відомий письменник Андрій Курков, відклавши написання нового роману, вирушає за кордон, щоб розповісти читачам у різних країнах про українців, їх культуру та ментальність.

«Війна відправила мене в нескінченну подорож світом… Я — бродячий український письменник, який розповідає у десятках країн Європи та у США про те, що відбувається на моїй батьківщині, в Україні,» — пише Курков в одному з есеїв. Його мета — пояснити причини стійкості українського народу у війні проти величезної армії величезної імперії.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Щоденник агресії. Книга 2» Андрій Курков онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.