«Шаман Кінґ» (Shaman King)

«Шаман Кінґ» (Shaman King)Назва: Шаман Кінґ
Переклад: Штормтрупер, Вільшана, Розповень
Рік: 1998
Жанри: Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Шаман Кінґ» (Shaman King)

Кожні 500 років Зірка Долі, Лаго, проноситься небом, сповіщаючи всіх шаманів світу у тому, що Великий Турнір Шаманів розпочався. Але Зірку Долі завжди супроводжує Раго — зірка, яка несе світові руйнування та хаос. На Турнірі і визначається Шаман, гідний поєднання з Королем Духів – духом всього сущого, він може як врятувати світ, так і знищити його. Шамани здатні бачити духів і боротися разом із ними як єдине ціле. Мета Турніру полягає в тому, що шаман, який пройшов усі випробування та бої, стає Королем Шаманів, об’єднується з Королем Духів — найбільшим і найсильнішим духом у світі, — і стає настільки могутнім, що може керувати всім життям на Землі. роду Асакура, має стати королем шаманів і запобігти майбутньому лиху. Йо швидко заводить собі друзів, які також є шаманами, а також звичайного підлітка Морті, який стане йому найкращим другом. Щоб пройти відбірковий етап «Турніру Шаманов», вони мають завдати одного удару членам ради у бою за право битися за титул Короля Шаманов. Йо та всі його друзі проходять цей тур успішно та отримують мобільний оракул. Він повідомлятиме шаманам інформацію з боїв, наприклад, місце проведення бою, суперник. Через якийсь час Йо дізнається про свого брата близнюка Зік Асакура (Хао). Вже втретє поспіль Хао, стародавній шаман, телепат та провісник, мріє здобути перемогу на Турнірі. Його мета — знищити людство, бо вважає, що людство губить планету. Він вважає, що тільки королівство шаманів, створене і кероване ним, існуватиме в гармонії та злагоді з природою. Він був переможений вже 2 рази – 1000 (на кшталт Асакури) і 500 (плем’я Патчі) років тому, ціною неймовірних зусиль. Щоразу перероджуючись, він стає все могутнішим, з ним все важче впоратися. Цього разу він відродився в стародавній шаманській династії Асакура, що походить від його споконвічної інкарнації, і тільки його брат-близнюк Йо з духом Амідамару мають шанс протистояти йому.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka