«Серце навпіл» Софія Владова

«Серце навпіл» Софія ВладоваНазва: Серце навпіл
Письменник: Софія Владова
Рік: 2022
Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, Легка проза, Романтична проза, Сучасні любовні романи, Сучасна проза

 

 

Анотація до книги «Серце навпіл» Софія Владова

— Ти що твориш, дурепо? — Чую голосний чоловічий голос і важкі кроки в мій бік.
У голові туман, перед очима розмиті картинки. Не можу нормально дихати, задихаюсь, жахливий дзвін у вухах, сухий кашель. Майже задихаюсь.
— Я ж міг тебе переїхати і не помітити! Звідки ти взялася в цій глушині? — продовжує голос, не зменшуючи обертів.
Немає сил відповісти, вдихаю жадібно повітря, як риба на суші. Намагаюся себе зібрати, зрозуміти те, що відбувається, пояснити. Душу розриває біль.
— Я… Я… Бігла…
Яка невидима сила зводить людей разом? Хто вирішує з ким бути, а кого краще забути та викреслити з життя? Я мріяла про найкраще літо у своєму житті. Особливе. А чи було воно моїм? Чи все-таки нашим?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka