Серія книг «Поїздка на американських гірках»

Серія книг «Поїздка на американських гірках»

Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Поїздка на американських гірках» ознайомитись можна нижче.

«Не для тебе мама Ягідку ростила» Джулія Ромуш

«Не для тебе мама Ягідку ростила» Джулія Ромуш

Чому мужики вважають, що якщо жінка живе з ними, то вони приручили дику тваринку? Невже чоловіки такі наївні та розслабляють булки в найнесподіваніший момент?

Ха!  Приручив тваринку, посадив її в будинку і чекає вистави? Так ось, мій любий, перший акт починається! Раджу не брати попкорн, а то вдавишся!

Прожили рік разом, і що? Везе мене до Німеччини, три рази “ха-ха”!

Ну добре, поїхали, тільки він забув, що я дівчина гарна, з харизмою і характером, якщо мене розлютити, то мало не здасться! Тим більше, що на горизонті з’явився жахливо красивий, нереально сексуальний, ну просто самець, справжній мисливець.

Так ось, милий, або доводь, що гідний, або не для тебе мама ягідку ростила!

«Пастка для Бродського» Джулія Ромуш

«Пастка для Бродського» Джулія РомушМоя переможна посмішка відразу ж сходить з мого обличчя. Знову цей самовпевнений гівнюк. Я заходжу в ліфт і чіпляюся ногою, в наступну секунду я вже лечу головою вниз, але сильні чоловічі руки ловлять мене. Бачу погляд, який глузує з мене.
– Олеся Ігорівна, бачу все-таки проблема не у взутті? У вас проблема з ногами?
Що? Вибухаю просто за секунду.
– Вам не подобаються мої ноги?
Нахиляється до мого вуха і тихо вимовляє:
– Ваші ніжки шикарні, Олеся Ігорівна. Особливо добре вони будуть виглядати, коли я покладу вас на стіл і закину їх собі на плечі.
Ліфт закривається. Я просто в шоку. Що це було, ТВОЮ МАТИ???

Оцініть статтю
E-Biblioteka