Серія книг «Опісля»

Серія книг «Опісля»

В контексті опису самої серії варто зазначити мотив її написання. Як згадувала сама письменниця, вона була незадоволена сучасними романтичними книгами, і вирішила самостійно заповнити прогалини, які, на думку Тодд, існували в жанрі любовних романів. Після прочитання онлайн всіх книг серії «Опісля» за авторства Анни Тодд по порядку, вона однозначно сподобається тим, хто любить буремні історії про палке кохання та нестримну пристрасть.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Опісля» ознайомитись можна нижче.

«Опісля» Анна Тодд

«Опісля» Анна Тодд

Роман «Опісля» молодої американської письменниці Анни Тодд – це історія кохання Тесс і Гардіна, «хорошої» дівчинки і «поганого» хлопця, кохання пристрасного, відвертого і водночас надзвичайно ніжного й довірливого.

Автор майстерно тримає читача у напрузі: чи будуть Тесс і Гардін після всіх перипетій разом, чи не зруйнують вони своє кохання вечірками, алкоголем, сексом та бійками? Чи збережуть тепло ­своїх стосунків?

Молоді герої припали до смаку багатьом шанувальникам творчості Анни Тодд, яким подобається читати книжки про диво першої зустрічі, про іскру, що спалахує між чоловіком і жінкою, яка переростає у справжнє кохання.

«Після розриву» Анна Тодд

«Після розриву» Анна Тодд«Після розриву» — друга книжка американської письменниці Анни Тодд. Читач знову зустрічається з улюбленими героями — Тессою і Гардіном. Молоді люди закохані, але дуже різні. Між ними відбуваються безкінечні сварки, з’ясування стосунків та палкі примирення. Кожного разу здається що, все — вони більше не будуть разом, але…

Оцініть статтю
E-Biblioteka