Серія книг «Безприданниці»

Серія книг «Безприданниці»

Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Безприданниці» ознайомитись можна нижче.

«Безприданниці. Ребекка» Олена Гуйда

«Безприданниці. Ребекка» Олена ГуйдаЯ проти волі змушена стати дружиною таємничого, небезпечного, абсолютно незнайомого мені лорда Північних земель. Його називають Чорним вовком, його бояться і ним захоплюються, про нього складають легенди. І… Я йому абсолютно байдужа!
Батько покладає на наш союз великі надії. Король пропонує ганебну роль.
Але я, Ребекка Ньєр, племінниця короля, леді Північних меж, що зберігає таємницю предків, покажу всім, що зі мною можна і треба рахуватися, як з рівною! І не стану слухняною маріонеткою в чужих руках.

«Безприданниці. Шарлотта» Олена Гуйда

«Безприданниці. Шарлотта» Олена ГуйдаУ мене був чіткий план: заручини з впливовим лордом і блискуче повернення до двору. Відновити колишню славу і вплив роду Ньєр, зав’язати потрібні знайомства і скинути з себе клеймо невдах.
Все це полетіло в Безодню, не встигнувши навіть початися.
Поцілунок з незнайомцем, напад лісових розбійників. І ось я вже не леді, а полонянка.
Їхній ватажок зухвалий, самовпевнений і дратівливо привабливий. Він хоче використати мене в своїх інтересах. Але! Йому доведеться ще засвоїти, що Шарлотта Ньєр не сидітиме, склавши руки, поки хтось вирішує її долю.

«Безприданниці. Анна» Олена Гуйда

«Безприданниці. Анна» Олена ГуйдаЯ – леді Анна Ньєр, наймолодша донька лорда Ньєра та хранителька таємниць древніх.
Втікаючи від долі, яку для мене обрав батько, я змушена рухатись на південь в дикі землі. А провідником згодився бути дивний найманець, котрий занадто багато знає, але мало що розповідає про себе.
Але я не падаю духом. Попереду пригоди, піски диких земель та незвідані таємниці. А ще… а дещо таке, до чтого я взагалі була не готова.

Оцініть статтю
E-Biblioteka