«Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

«Сергій Параджанов» Михайло Павлович ЗагребельнийНазва: Сергій Параджанов
Письменник: Михайло Павлович Загребельний
Рік: 2011
Видавництво: Фолио
Жанри: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

Сергій Параджанов – особистість дуже незвична, починаючи від власного походження (в енциклопедичному словнику він значиться як «грузинський та український режисер вірменського походження») та закінчуючи всім власним життям. Він увірвався до світового кінематографа фільмом «Тіні забутих предків» у середині 1960-х, і з того часу про нього не перестають говорити. Ексцентричний, непередбачуваний, епатажний Параджанов не хотів і не міг жити «за правилами». Зрозуміло, що це багатьом не подобалося. Як казав сам режисер, влада викреслила його з життя на 15 років – його то садили у в’язницю, то просто не давали працювати. І все-таки він вижив і продовжував творити.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka