«Серед золи вуглина» Саба Тахір

«Серед золи вуглина» Саба ТахірНазва: Серед золи вуглина
Письменник: Саба Тахір
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Зарубіжне фентезі, Героїчне фентезі

Анотація до книги «Серед золи вуглина» Саба Тахір

«Серед золи вуглина» Сабі Тахір — це історія про боротьбу, відчай і надію в світі, де Імперія править жорстокою рукою, поневолюючи народ і безжально придушуючи будь-який спротив. Величні солдати-Маски — елітні воїни, вірні тільки Імператору, — живуть лише для того, щоб виконувати накази і вбивати. Вони готові винищити родини і зруйнувати надії, аби знищити навіть найменшу іскру Опору.

Лайя — дівчина, життя якої раптово змінюється, коли її брата заарештовують за зраду. Вона опиняється перед важким вибором: ризикувати всім, щоб врятувати його, чи підкоритися жорстокій долі, яку їй накинула Імперія. Еліас — один із Масок, але він відчайдушно прагне втекти від своєї долі вбивці й раба системи.

Їхні долі переплітаються, і їхні рішення можуть змінити хід історії всієї Імперії. Ця книга — це глибокий погляд на людську стійкість, бажання свободи і силу вибору навіть у найтемніші часи.

Книгу можна читати онлайн або завантажити на сайті ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Серед золи вуглина» Саба Тахір онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.