«Санаторій» Сара Пірс

«Санаторій» Сара ПірсНазва: Санаторій
Письменник: Сара Пірс
Рік: 2022
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасні детективи, Зарубіжні детективи, Кримінальні бойовики, Психологічний триллер

 

 

Анотація до книги «Санаторій» Сара Пірс

Елін Ворнер уже рік не працює детективом. Посттравматичний синдром та похорон матері змусили її забути про кар’єру. І їй зовсім не хочеться їхати на заручини брата, який давно став їй чужим.

Прибувши в розпал жахливої бурі, Елін відразу ж почувається не в своїй тарілці. Ізольований від світу готель у швейцарських Альпах – такий самий розкішний як і на малюнку, але крізь розкішний фасад все одно переглядає занедбаний санаторій.

Коли наречена брата безвісти зникає, Елін розуміє, що передчуття її не обдурило. Снігова лавина, що насувається, кидає в паніку та інших гостей. Але евакуацію зупиняють, коли у басейні виявляють труп жінки. І Елін єдина, хто може розібратися в тому, що відбувається, навіть якщо відповіді криються в похмурому минулому.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka