«Руйнація. League of Legends» Ентоні Рейнольдз

«Руйнація. League of Legends» Ентоні РейнольдзНазва: Руйнація. League of Legends
Письменник: Ентоні Рейнольдз
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Історичне фентезі, Книги про чарівників

Анотація до книги «Руйнація. League of Legends» Ентоні Рейнольдз

«Руйнація. League of Legends» Ентоні Рейнольдза — це епічна історія про зраду, боротьбу та надію у світі Камавора, імперії, що несла смерть і руйнування. Каліста, лицарка, яка прагне стримати руйнівні амбіції свого дядька, юного імператора Вієґо, стає радницею і командувачкою його армії. Проте все змінюється, коли його дружина Ізольда отримує смертельну рану від отруєного кинджала.

У відчаї Вієґо занурюється в темряву, і його божевілля загрожує втягнути в безодню ціле королівство. Каліста вирушає у відчайдушний пошук ліків на Благословенних островах, де, за легендами, можна знайти порятунок для Ізольди. Проте столиця островів приховує власні таємниці, а мстивий наглядач готує для неї підступний план.

Перед нею постає вибір: залишитися вірною королю чи слідувати власній честі й боротися за світло навіть у найтемніші часи.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Руйнація. League of Legends» Ентоні Рейнольдз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.